Elektrický vertikutátor 4v1 PREMIUM | 1600 W
Kód: 51.06-VE-380-PR--MAM-1247284274-Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vertikutátory |
|---|---|
| Hmotnost: | 13.4 kg |
| EAN: | 8591084513200 |
| Příkon: | 1600W |
| Třída ochrany: | II |
| Hmotnost: | 13,4kg |
| Otáčky: | 800 - 4000ot. za min. |
| Objem sběrného koše: | 50l |
| Napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Pracovní šířka: | 380mm |
| Pracovní výška (vertikutátor): | -12 až +8mm |
| Třída izolace: | IPX4 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
