Elektrický naviják 12 V | 900 kg
Kód: 51.09-NLE-1800-12--MAM-1234477741-Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Navijáky, kladkostroje, zvedáky |
|---|---|
| Hmotnost: | 9.8 kg |
| EAN: | 8591084513248 |
| Provozní napětí: | 12 VV |
| Příkon: | 300W |
| Hmotnost: | 9,8kg |
| Délka kabelu: | 3 |
| Nosnost: | 900kg |
| Délka přívodního kabelu: | 5 |
| Nosnost - bez kladky: | 900kg |
| Nosnost - s kladkou: | 2700kg |
| Délka lana: | 9,14m |
| Rychlost zdvihu - bez kladky: | 1,8m/min |
| Typ: | elektrický |
| Převodový poměr: | 465:1 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
