ALLETT Kensington 20B - benzínová vřetenová sekačka
Kód: KENS20BSouvisející produkty
Stojan na výměnné kazety do sekaček ALLETT. Možno zavěsit na zeď.
Systém 2 probodávacích hrotů. Hroty proříznou půdu čímž vylepší pohyb vzduchu a vody v půdě. Zároveň také prořezávají kořínky, což způsobuje zdravější a vitálnější růst trávy.
Prostřednictvím šířeji umístěných a silnějších zahnutých nožů, tato nejagresivnější výměnná kazeta Allett s hloubkou práce až 6 mm, odstraňuje nejhustší části plsti.
„Vertikální prořez“ blízce u sebe umístěnými ozubenými noži odstraňuje mechy a laterální výrůstky. Výrazně napomáhá trávě i jejím odnožím ve správném a rovném růstu a vytváří...
Slouží k očištění povrchu trávníku, sběru nečistot a pročesání trávníku. Může se použít také při dosevu k mírnému zahrnutí obnovovacích travních směsí. Nejopatrnější z výměnných...
Pročesávací kazeta pro vřetenové sekačky ALLETT se záběrem 51 cm (20 palců).
Pro lepší péči o trávník lze místo standardní sekací jednotky namontovat volitelně kazetu s 10-ti noži pro jemnější povrchovou úpravu trávníku.
Cramer 48LM48SP je 48V vysoce výkonná 48 cm / 19" akumulátorová sekačka na trávu s pojezdem, která byla navržena pro střední až velké zahrady. Nabízí odolnost díky robustnímu...
DLM-310/46P je součástí série Garden+ a byla postavena pro domácí použití ve středně velkých až velkých zahradách. Díky robustnímu ocelovému podvozku s velkými koly, s dvojitými...
Bateriové sekačky na trávu Cramer 82V nabízejí špičkový výkon s vynikající kvalitou sečení pro dokonalý trávník. Tato sekačká má slot na dvě baterie pro delší dobu...
Šířka záběru 51 cm, perfektní pro sečení velkých zahrad. Bezuhlíkový motor, který poráží výkonem i benzínový motor
Aku sekačka spojuje výhody elektrických sekaček nízký hluk, jednoduchost obsluhy a údržby se...
Bateriové sekačky na trávu Cramer 82V nabízejí špičkový výkon s vynikající kvalitou sečení pro dokonalý trávník. Tato sekačka má slot na dvě baterie pro delší dobu...
Akumulátorová sekačka trávníků a okrajů FineCut 18V je ideálním doplňkem jakékoli robotické sekačky.
Detailní popis produktu
Kensington Petrol Garden Mower - sekačka navržená pro nadšené domácí zahradníky se středními a velkými trávníky. Je to jedna z našich nejoblíbenějších vřetenových sekaček a volitelně do ní lze adaptovat všechny kazety řady Allett, což umožňuje provádět řadu úkonů péče o trávník pomocí jediného stroje.
Model Kensington 20B má řadu speciálních funkcí, které mu dávají bezkonkurenční řezný výkon. Hřeben s pružinovými prsty připojený k Kensingtonu zvedá trávu před sekáním, aby byl zajištěn rovnoměrný řez, a přední válec z nerezové oceli a zadní válec z těžké oceli pomáhají vytvářet ty krásné, klasické pruhy, které jsou charakteristickým znakem trávníku Allett.
Model Allett Kensington 20B je vybaven přesným řezacím válcem se šesti břity, který poskytuje 79 řezů na metr, poháněn benzinovým motorem XR550 Briggs&Stratton o objemu 127 cm3 a řezem 20" ( 51 cm ). Je také vybaven plynule nastavitelnou mikroskopickou výškou řezu od 6 do 32 mm.
Díky sadě výměnných kazet můžeme stroj změnit např. ve výkonný pročesávač, vertikutátor nebo sekačku na domácí green.
Přehled produktu:
| Použití | Obecné použití, okrasný a luxusní domácí trávník. |
| Šířka seče | 20" (51 cm) |
| Pohon | 4-taktní motor Briggs&Stratton XR550, 127 ccm |
| Pojezd | Samojízdná |
| Vřeteno | 6-nožové |
| Výška sečení | 1/4" – 1 1/4" (6 mm – 32 mm) |
| Nastavení výšky sečení | plynule nastavitelná |
| Ovládání startu stroje | Startovací šňůra |
| Kapacita koše | 70 l |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | vřetenové sekačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 56.6 kg |
Luxusní vřetenová sekačka pro kvalitní anglický trávník střední a menší velikosti. Řada Allett Kensington je přímým nástupcem legendárních sekaček ATCO Balmoral.
Luxusní vřetenová sekačka pro kvalitní anglický trávník střední a menší velikosti. Řada Allett Kensington je přímým nástupcem legendárních sekaček ATCO Balmoral.
Zde se sekání trávy bez emisí stává tichým, ekologickým. Perfektní pomocník pro vaši zahradu do 300 m2. Perfektní golfový trávník. Protože se žací vřeteno s 5 ocelovými noži a...
Prémiová AKU vřetenová sekačka pro okrasný a luxusní trávník navazující na velmi oblíbený model Allett Liberty 43
Bateriová sekačka se záběrem 51 cm pro majitele středně velké zahrady se zájmem o nejkvalitnější trávník. Nejnovější prvky a možnost využití výměnných kazet ke komplexní péči o...
Zde se sekání trávy bez emisí stává tichým, ekologickým. Perfektní pomocník pro vaši zahradu do 300 m2. Perfektní golfový trávník. Protože se žací vřeteno s 5 ocelovými noži a...
Bateriová sekačka se záběrem 43 cm pro majitele středně velké zahrady se zájmem o nejkvalitnější trávník. Nejnovější prvky a možnost využití výměnných kazet ke komplexní péči o...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | ALLET |
|---|---|
| Adresa : | Regal House, Hixon Airfield, Hixon, Stafford ST18 0PF |
| E-mail : | sales@allett.co.uk |
