AlfaPlam GALA ECO bílá - krbová kamna
Kód: 8606009938775Související produkty
Kachlová kamna HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. splňují veškeré požadavky na moderní topidlo a na jejich vývoji se podílí přední české designerské firmy. Kamna se vyrábí...
Kachlová kamna EBOLI prošla omlazovací kúrou. Vyměnili jsme kliku a zlepšili ergonomii otvírání dvířek. I podstavec došel k obměně. Natřeli jsme ho tmavou barvou. Barevná škála...
Moderní spalovací komoře, s Terciálním spalováním dávají kachlová kamna Manta tradiční obal. Ke dvířkům v nadčasové černé můžete zvolit kachle v hnědé nebo zelené barvě. Sáhnout...
Detailní popis produktu
Vysoký stupeň účinnosti u těchto kamen má vliv na snížení energetické náročnosti i snížení negativního dopadu na životní prostředí. Moderní design a prostorné topeniště s velkou skleněnou plochou na dvířkách topeniště obohatí váš obytný prostor.
| Parametry: | |
| Typ kamen: | teplovzdušná |
| Výkon: | 8 kW |
| Kouřovod: | 120 mm |
| Napojení kouřovodu: | horní / zadní |
| Rozměry: | 599 x 430 x 979 mm |
| Hmotnost: | 97 kg |
| Vytápěný prostor: | 133 m3 |
| Palivo: | palivové dřevo, ekobrikety |
| Energetrická třída: | A |
| Ecodesign: | ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Hmotnost: | 97 kg |
Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Kamna nemusí být jenom černá. Důkazem jsou krbová kamna Livorno z řady Home. Díky světlému designu jsou vhodná i do menších místností, které opticky rozjasní. Jedinečná...
Uvelebte se na pohovce a užijte si chvilku klidu. Téměř celou přední část krbových kamen JONSBO tvoří prosklená plocha. Extra velkými dvířky můžete přikládat i větší polena....
Klasická černá barva a stylové nožičky připomínají stará litinová kamna, která si možná pamatujete z prázdnin u dědečka. Krbová kamna Arktic 12 s plotýnkou skvěle doplní třeba...
Do rohu i bez rohů. Kamna nemusí být jen hranatá, půdorys některých doslova opíšete kružnicí. Díky jejich tvaru můžete krbová kamna Ovalis bez problémů postavit do rohu. Na...
Jøtul F 205 je spojením skandinávského designu, nejmodernější technologie vytápění a udržitelných materiálů. Tato kompaktní kamna dosahují optimálního spalování i při nízkém...
Krbová kamna Prity K12. Vnitřní obložení šamotové desky. Vnitřní litinový rošt. Regulovatelný přívod primárního vzduchu. Materiál 3 mm plech.
Panoramatická krbová kamna. Prosklená dvířka z obou stran (přední i zadní)
Krbová kamna Prity K13. Litinový vnitřní rošt. Ocelová kamna, síla plechu 3 mm. Vnitřní obložení šamotové desky.
Retro vzhled na nožíčkách. Barva černá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo...
Krbová kamna VERSO Theia, slonová kost
Barva černá. Prostor pro uskladnění dřeva. Kovové klíčky. Komínová klapka
Krbová kamna Pinerolo nabízí pod masivním obkladem z přírodního kamene (pískovec Woodstone Prestige, nebo mastek Speckstein), pořádnou dávku moderní techniky. Kamenný obklad má...
Pro stavby s malými tepelnými ztrátami mohou mít klasická kamna příliš velkou “sílu”. Krbová kamna Salerno II nabízejí výkon jen 4 kW, který bohatě stačí pro plochy kolem 40 m2....
Jøtul F 500 jsou výkonná kamna na dřevo v klasickém designu s elegantními dvířky a velkým prosklením, které umožňuje fantastický výhled na oheň. Chytrá dvířka pro boční...
Ocelová krbová kamna Zvezda s litinovým roštem. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | ALFA-PLAM |
|---|---|
| Adresa : | 17500 VRANJE, Radnička 1, Srbija |
| E-mail : | office@alfaplam.rs |
