Akumulátor 4 Ah + nabíječka 4.0 A
Kód: 51.99-SADA-4000--MAM-1234477822-Detailní popis produktu
Akumulátor a nabíječka pro přístroje ze série PROTECO AKU PROGRAM. Li-Ion akumulátor: - Jmenovité napětí: 20 V - Kapacita: 4 Ah Nabíječka: - Příkon: 100 W - Pro akumulátory Li-Ion 20 V - Doba nabíjení: cca 50 minut Výhody a charakteristické znaky: - Výkonný Li-Ion akumulátor s 3stupňovým ukazatelem stavu nabití - Nabíječka s LED ukazatelem nabití a automatickým vypnutím nabíjení - Protiskluzové pogumované nožičky u nabíječky - Umožnost upevnění nabíječky na stěnu - Kompaktní se všemi přístroji PROTECO AKU PROGRAM.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Aku vrtačky a šroubováky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 8591084518489 |
| Napětí akumulátoru: | 20V |
| Příkon: | 100W |
| Kapacita akumulátoru: | 4000mAh |
| Doba nabíjení akumulátoru: | 50 minut |
| Hmotnost: | 1,2kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
