Akumulátor 2 Ah + nabíječka 2.0 A
Kód: 51.99-SADA-2000--MAM-1234477823-Detailní popis produktu
Akumulátor a nabíječka pro přístroje ze série PROTECO AKU PROGRAM. Li-Ion akumulátor: - Jmenovité napětí: 20 V - Kapacita: 2 Ah (2000 W) Nabíječka: - Příkon: 50 W - Pro akumulátory Li-Ion 20 V - Doba nabíjení: cca 50 minut Výhody a charakteristické znaky: - Výkonný Li-Ion akumulátor s 3stupňovým ukazatelem stavu nabití - Nabíječka s LED ukazatelem nabití a automatickým vypnutím nabíjení - Protiskluzové pogumované nožičky u nabíječky - Možnost upevnění nabíječky na stěnu - Kompaktní se všemi přístroji PROTECO AKU PROGRAM.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Aku vrtačky a šroubováky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 8591084518472 |
| Napětí akumulátoru: | 20 VV |
| Příkon: | 50W |
| Kapacita akumulátoru: | 2000mAh |
| Hmotnost: | 0,8kg |
| Doba nabíjení akumulátoru: | 50 minut |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
