akumulátor 12V k čerpadlu CS-050-AKU
Kód: 51.99-AKU-12--MAM-1234477906-Detailní popis produktu
akumulátor 12V k čerpadlu CS-050-AKUDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sudová čerpadla |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.177 kg |
| EAN: | 8591084518175 |
| Napětí akumulátoru: | 12V |
| Kapacita akumulátoru: | 2000mAh |
| Provozní napětí motoru: | 0V |
| Hmotnost: | 0,177kg |
| Typ: | příslušenství |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
