AKU Pilka na větve 20 V | 20 cm lišta | bez aku
Kód: 51.10-PV-20--MAM-1257960551-Detailní popis produktu
Aku pilka na větve PROTECO 20 V - rychlý prořez bez kabelu Potřebuješ rychle uříznout větev, prořezat stromky, upravit keře nebo se zbavit náletových dřevin kolem domu? Akumulátorová pilka na větve PROTECO je praktický pomocník pro údržbu zahrady bez nutnosti tahat prodlužovací kabel a bez zbytečného vytahování velké řetězové pily. Díky 400 W bezuhlíkovému motoru, 20 cm liště a automatickému mazání řetězu nabídne svižný řez i pohodlnou práci bez zbytečné únavy. Proč jí měl mít po ruce? - Bezuhlíkový motor - nabízí efektivní chod, delší životnost a menší nároky na údržbu - 20 cm vodící lišta - zvládne běžné zahradní řezy při prořezávání stromků a keřů - Rychlé uřízne větev i kdejaký nálet - bez nutnosti vytahovat velkou řetězovou pilu - Bez kabelu a prodlužovačky - hodí se na zahradu, do sadu i dál od domu - Automatické mazání řetězu - snižuje tření a šetří tak řetěz - Součást 20 V AKU programu PROTECO - kompatibilní akumulátor využijete i pro další nářadí z AKU PROGRAMU PROTECO Na co je pilka ideální? - prořez stromků a keřů - zkracování větví - řezání náletových dřevin - údržbu zahrady, sadu i okolí domu - menší řezací práce bez nutnosti vytahovat velkou pilu Technické parametry - Napětí: 20 V DC (akumulátor) - Výkon: 400 W - Motor: bezuhlíkový (brushless) - Délka vodící lišta: 20 cm - Rychlost řetězu: 7,5 m/s - Rozteč řetězu: 1/4'' - Počet článků: 47 - Objem olejové nádržky: 35 ml - Hmotnost: 1,45 kg (bez akumulátoru) Součásti balení: - Vodící lišta 20 cm (vodící drážka 1,34 mm) - Řetěz 1/4'', 47 článků - Imbusový klíč s plochým šroubovákem - Kryt řetězu a vodící lišty AKUMULÁTOR A NABÍJEČKA NEJSOU SOUČÁSTÍ BALENÍ!Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pily |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.454 kg |
| EAN: | 8591084513026 |
| Provozní napětí: | 20V |
| Hmotnost: | 1,454kg |
| Délka vodící lišty: | 20 |
| Typ motoru: | bezuhlíkový |
| Výkon motoru: | 400 WW |
| Objem olejové nádrže: | 35 |
| Typ řetězu: | 1/4', 47 článků |
| Automatické mazání řetězu: | ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
