Activa Montana III - plynový gril Activa s bočním vařičem
Kód: 19785GSouvisející produkty
Activa grilovací rošt na ryby Kvalitní grilovací rošt na ryby z pochromované oceli s dřevěnou rukojetí. Grilovací rošt Vám výrazně usnadní obracení a manipulaci s rybou během...
Plastový čistící kartáč 3 in1 délky 38 cm určený k čistění grilů.
S pomocí grilovacího čistícího setu G21 udržíte svůj gril ve formě. Na jedné rukojeti je umístěn plochý drátěný kartáč, obdélníková drátěnka a kovová škrabka. Na druhé rukojeti...
Obal na gril G21 ochrání plynový gril G21 California BBQ před deštěm, prachem, větrem a jinými narušiteli. Plachta na gril zajistí vašemu plynovému grilu péči, kterou si zaslouží.
Detailní popis produktu
Montana III - plynový gril Activa s bočním vařičem
Velký plynový gril Montana II od německé společnosti Activa se skvěle hodí pro chutnou přípravu jídel pro společnost až 14 lidí.
Gril Montana je skvěle vybavený. Má čtyři moderní výkonné ploché hořáky s horním krytem, díky kterému je odkapávající tuk veden mimo plamen a odveden do speciální nádržky. Pokrm tak bude vždy zdravý bez zbytečných škodlivých prvků, které vznikají přepalováním tuku. Gril rovněž má praktický integrovaný boční vařič z odolné litiny vhodný na přípravu omáček, horkých nápojů nebo příloh. Hořáky se pohodlně zapalují pomocí piezo zapalování integrovaného v otočných knoflících.
Gril je dále vybaven kvalitním smaltovaným dvoudílným litinovým grilovacím roštem kombinovaným s litinovou ohřívací deskou a dalším vyklápěcím roštem, který je vhodný na nepřímé grilování masa či zeleniny anebo na ohřívání již ugrilovaných pokrmů.
Gril má háčky na pověšení nářadí, integrovaný otvírák, kvalitně lakované víko s velkým nerezovým madlem a zabudovaným teploměrem, dvě odkládací poličky na každé straně, integrované držáky na grilovací náčiní a praktický odkládací prostor pod grilem, který je přístupný dvířky zepředu.
Pro snadný transport je vybaven kolečky. Na rozdíl od mnoha jiných grilů je již v základu vybaven vším potřebným pro připojení k plynové lahvi 5 nebo 10 kg. Gril je vybaven integrovaným držákem plynové bomby.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plynové grily |
|---|---|
| Hmotnost: | 53 kg |
| EAN: | 4260056087905 |
| Příkon hořáku: | 14 + 3,2 kW |
| Spotřeba plynu: | - g/h |
| Hořák: | 4x, aluminizovaná ocel |
| Grilovací rošt: | litinový |
| Zapalování: | piezo |
| Boční vařič: | Ano, litina |
| Rozměry grilovací plochy: | 46,5 x 80 cm |
| Přední kryt: | plný plechový s poličkou |
| Výška pracovní plochy: | - cm |
| Teploměr: | Ano |
| Materiál víka: | - |
| Obslouží počet osob: | 14 |
| Hmotnost: | 50 kg |
| Rozměry: | 1050 x 560 x 1480 mm |
| Rozměry balení: | 510 x 950 x 610 mm |
Nerezový plynový gril G21 Argentina BBQ Premium Line s litinovým roštem, litinovým plátem. Elektrické zapalování, plynová regulace, boční hořák o výkonu 3,15 kW, 4 hlavní...
Velký a luxusní plynový gril s robustní konstrukcí a elegantním designem se skvěle hodí jak pro grilování v rodinném kruhu, tak i pro opravdu velké párty a rodinné oslavy....
Plynový gril G21 Oklahoma BBQ Premium Line se systémem Flame Tamer, litinovým roštem a plátem, třemi nerezovými hořáky s elektrickým zapalováním a plynovou regulací, každý o...
Splněný sen všech šéfů grilování a králů zahradních party. Představuje se se vší parádou a jedinečně doplňuje naši řadu elitních plynových grilů G21 BBQ Premium Line.
Plynový gril se 7 hořáky, vestavěným dřezem s víkem/krájecím prkénkem a velkou pracovní plochou. Chytře řešené odkládací prostory, vestavěný teploměr ve víku, systém Flame Tamer...
Plynový gril Masport BBQ Maestro červený Příjemné chvíle spolu s přáteli na Vaší zahradě doplní...
Luxusní plynový gril, 6 hořáků, podsvícené knoflíky, boční Infra Red a zadní hořák, 4x litinový rošt, jehla s motorem, černý.
Luxusní plynový gril s robustní konstrukcí a elegantním designem se skvěle hodí jak pro grilování v úzkém rodinném kruhu, tak i pro větší párty a rodinné oslavy. Skvělá výbava...
Moderní přenosný plynový gril poskytuje veškeré pohodlí a flexibilitu při grilování doma i mimo domov, kompaktní rozměry grilu s odnímatelnými bočními stolky umožňují...
Zahradní plynový gril Florida BBQ je dokonalým spojením funkcí, technologických vychytávek a ohromujícího designu. Nerezový gril se 7 hořáky (7 x 4 kW), prakticky řešenými...
Moderní přenosný plynový gril poskytuje veškeré pohodlí a flexibilitu při grilování doma i mimo něho. Lze od stolku snadno odpojit a používat ho samostatně. Kompaktní rozměry...
Plynový gril na propan/butan. 2 hořáky s celkových výkonem 7 kW. Litinový rošt.
Praktický, kompaktní a cenově dostupný plynový gril se skvěle hodí pro menší a středně velké grilovací párty a rodinné oslavy. Skvělá výbava pro pohodlné i zdravé grilování.
Plynový gril G21 California BBQ Premium Line je vybaven systémem Flame Tamer, litinovým roštem, litinovým plátem, elektrickým zapalováním, plynovou regulací, bočním hořákem s...
Vysoce kvalitní gril od zavedeného výrobce Masport, kompletně zhotoven z ušlechtilé oceli, posunuje grilování na zcela novou úroveň. Nejenom design, ale především kvalitní...
Plynový gril G21 Mexico BBQ Premium Line je vybaven systémem Flame Tamer, sedmi nerezovými hořáky s piezoelektrickým zapalováním a plynovou regulací. Je opatřen odklápěcím...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | ACTIVA POLSKA SP. Z O.O. |
|---|---|
| Adresa : | Ul. Słowackiego 1, 59-400 Jawor, Poland |
| E-mail : | activa@activa-grill.pl |
