2x akumulátor 8 Ah + nabíječka DUAL 4.0 A
Kód: 51.99-DUAL-8000--MAM-1234477696-Detailní popis produktu
Akumulátory a nabíječka pro přístroje ze série PROTECO AKU PROGRAM. Li-Ion Akumulátor (2x) - Jmenovité napětí: 20 V - Kapacita: 8 Ah Nabíječka - Příkon: 100 W - Pro akumulátory Li-Ion 20 V - Doba nabíjení cca 100 min - Pro dva akumulátory Výhody a charakteristické znaky: - Výkonný Li-Ion akumulátor s 3stupňovým ukazatelem stavu nabíjení - Nabíječka s LED ukazatelem nabití a automatickým vypnutím nabíjení - Protiskluzové pogumované nožičky a nabíječky - Možnost upevnění nabíječky na stěnu - Kompatibilní se všemi přístroji PROTECO AKU PROGRAM.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Aku vrtačky a šroubováky |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 8591084599280 |
| Napětí akumulátoru: | 20V |
| Příkon: | 100W |
| Kapacita akumulátoru: | 8000mAh |
| Doba nabíjení akumulátoru: | 100 |
| Hmotnost: | 3kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
