2x akumulátor 6 Ah + nabíječka DUAL 4.0 A
Kód: 51.99-DUAL-6000--MAM-1234477697-Detailní popis produktu
Akumulátory a nabíječka pro přístroje ze série PROTECO AKU PROGRAM. Li-Ion Akumulátor (2x) - Jmenovité napětí: 20 V - Kapacita: 6 Ah Nabíječka - Příkon: 100 W - Pro akumulátory Li-Ion 20 V - Doba nabíjení cca 75 min - Pro dva akumulátory Výhody a charakteristické znaky: - Výkonný Li-Ion akumulátor s 3stupňovým ukazatelem stavu nabíjení - Nabíječka s LED ukazatelem nabití a automatickým vypnutím nabíjení - Protiskluzové pogumované nožičky a nabíječky - Možnost upevnění nabíječky na stěnu - Kompatibilní se všemi přístroji PROTECO AKU PROGRAM.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Aku vrtačky a šroubováky |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.3 kg |
| EAN: | 8591084599273 |
| Napětí akumulátoru: | 20V |
| Příkon: | 100W |
| Kapacita akumulátoru: | 6000mAh |
| Doba nabíjení akumulátoru: | 75 |
| Hmotnost: | 2,3kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
