zahradní zastřešená lavička LANITPLAST ALTA 3 / čirý PC 8 mm

Kód: LG2199--MAM-500934807-
2 hodnocení
Značka: Lanitplast
ZdarmaZdarma 10 490 Kč –20 %
zahradní zastřešená lavička LANITPLAST ALTA 3 / čirý PC 8 mm
10 490 Kč –20 % 8 392 Kč 6 936 Kč bez DPH
nedostupné
Zahradní polykarbonátem zastřešená lavice se stolem, půdorys š 1,72 x d 3 m, ocelové profily 40x20 mm, čirý PC 8 mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompletace v ČR - LANIT PLAST, s.r.o.

Tři metry dlouhý komplet zastřešeného stolu s lavicemi. Ideální jako odpočinkové místo na zahradě, kde můžete i v nepříznivém počasí poobědvat nebo posedět s přáteli u společné "grilovačky".

Robustní konstrukce, 100% spolehlivost a jednoduchá montáž. Sestava je vyrobená z galvanicky pozinkované ocelové obdélníkové trubky o průřezu 40 x 20 mm. Nosná kostra je vyrobená z jednotlivých svařených profilových prvků, které jsou spojeny třemi příčnými lištami 20 x 20 mm. Toto řešení výrazně zvyšuje pevnost a nosnost celé konstrukce. Plastový polykarbonátový plášť je z britského polykarbonátu síly 8 mm.

Dřevěné fošny - smrkové profily o síle 25 mm (4x na stůl, 1x na opěradlo a 2x na sedačku každé lavice). Dřevo je v přírodním stavu a je nutná následná povrchová úprava (tj. nátěr proti plísni a případná lazura).

Polykarbonát - velmi kvalitní britský dvoustěnný polykarbonát síly 8 mm se silným UV filtrem (nekřehne, nežloutne). Z důvodu zajištění maximální kvality je prosklení vyrobeno z kvalitního polykarbonátu MARLON (výrobce Brett Martin Velká Británie), který v ČR prošel náročným testy ve státem akreditovaných zkušebnách jako stavební materiál. Smluvní prodloužená záruka 10 let na nerozbitnost polykarbonátu krupobitím je u skleníků od LANIT PLASTU samozřejmostí. Polykarbonát dodáváme ve dvou barvách - čirý nebo kouřově hnědý průhledný.

Doprava - celá sestava lavičky se skládá z velkých svařených dílů a objemných desek polykarbonátu, takže není možné jej zaslat běžnými dopravci jako TOPTRANS nebo PPL. Proto jeho dopravu zajišťujeme výhradně vlastními nákladními vozidly a pouze po ČR. Proces dopravy tak máme zcela pod kontrolou, proto plně garantujeme nepoškození polykarbonátových desek MARLON.Soubory, návody:
https://www.lanitgarden.cz/data/soubory/navody_na_montaz/CZ/LANITPLAST/SEZENI/navod_na_montaz_a_udrzbu_LANITPLAST_ALTA_3.pdf

Doplňkové parametry

Kategorie: ZAHRADNÍ PŘÍSTŘEŠKY,PERGOLY,ALTÁNY
Hmotnost: 60 kg
Kategorie: Zahradní altány
Hmotnost: kg
Barva: stříbrná
Stř. okna :
Zastavěná plocha: 5,25m2
Šířka (vnější): 1,75m
Délka (vnější): 3,00m
Výška (vnější): 1,98m
Dveře:
Šířka dveří: m
Výška dveří: m
Ukotvení prosklení:
Materiál konstrukce: pozinkovaná ocelová trubka 40x20 mm
Materiál prosklení: polykarbonát
Záruka na konstrukci:
Záruka na prosklení: smluvní - 10 let na nerozbitnost krupobitím
Výrobce:
Základna přibalena:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Blog

Zobrazit více