skleník LANITPLAST DODO BIG 8x12 PC 8 mm šedý

Kód: LG1486--MAM-243726905-
Neohodnoceno
Značka: Lanitplast
ZdarmaZdarma
skleník LANITPLAST DODO BIG 8x12 PC 8 mm šedý
20 140 Kč 16 645 Kč bez DPH
není skladem
Ocelový skleník, š 239 x d 361 cm, šedá barva, 1x střešní okno, polykarbonát 8 mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zkompletováno v ČR - LANIT PLAST, s.r.o.

Konstrukce - klasický robustní skleník vyrobený z masivních elektrolyticky pozinkovaných ohraněných ocelových profilů vyrobených z plechu síly 0,6 mm (ohraněný profil = okraje profilu jsou ohnuté zpět o 180o -  profil není nebezpečně ostrý a navíc ho ohnutý okraj velmi výrazně zpevňuje). Nosná konstrukce skleníku je z vnější strany nalakována vypalovanou šedou barvou odstínu RAL 7001. Jednotlivé díly konstrukce jsou vzájemně sešroubovány. Výška skleníku je 196 cm. Skleník má zesílenou základovou lištu, stavba podezdívky či jiné základny není nutná, v případě použití kotvících prvků je možné skleník postavit samostatně přímo na zem.

Polykarbonát
- dvoustěnná deska síly 8 mm. Z důvodu zajištění maximální kvality tohoto skleníku je prosklení vyrobeno firmou LANIT PLAST, s.r.o. z komůrkového polykarbonátu Marlon (výrobce Brett Martin - Velká Británie) nebo z polykarbonátu Sunlite (výrobce Palram Europe - Velká Británie / Německo). Polykarbonát má silný UV filtr, takže nekřehne ani nežloutne. Společnost LANIT PLAST, s.r.o. je od roku 1999 jedním z největších oficiálních dovozců polykarbonátu do ČR (jako regionální partner jejich výrobců) a disponuje proto vlastními technickými zkušebními protokoly z českých státem akreditovaných zkušeben. Jedná se tak o jedny z mála skleníků na českém trhu, které jsou osazené kvalitním polykarbonátem s doložitelnou českou certifikací. Polykarbonát byl otestován Státním zdravotním ústavem jako zdravotně nezávadný.

Osvědčení SZÚ

Záruka 10 let na nerozbitnost polykarbonátu krupobitím

Skleník dodáváme ve čtyřech základních velikostech:
šířka š = 239 cm 
výška v = 196 cm
délky d = 146 cm / 218 cm / 289 cm / 361 cm

 
 
Model 8x5 nemá žádné ventilační okno, modely 8x7, 8x10 a 8x12 mají vždy jedno střešní okno o velikosti š 68 x d 95 cm. Další střešní okna nelze přiobjednat.

Obsahem dodávky jsou jednokřídlé dveře na 3 masívních pantech, opatřené bytelnou západkou (světlost dveří je š 76 cm x 155 / 172 cm - vršek dveří je trojúhelníkový), nosná konstrukce, prosklení ze zvoleného polykarbonátu, 1x střešní ventilační okno s manuálním otevíráním, veškerý spojovací materiál. Ke skleníku je možné dokoupit řadu nadstandardního příslušenství - regály, teploměry, vlhkoměry, zavlažovací zařízení, elektrické odporové vytápění půdy.

Zabudovaná ocelová základna v ceně.
Skleník je nutné v každém případě pevně ukotvit k základům, aby nedošlo k jeho poškození větrem. Pro ukotvení je možné použít např. šrouby s hmoždinkami (otvory v základním rámu je nutné vyvrtat, hmoždinky nejsou přiloženy) nebo použít kotvu do země.

Skleník dodáváme jako stavebnici s podrobným montážním návodem. Baleno v nevratných kartonech.

Důležitá upozornění:
1) Podezdívku stavte až po zakoupení skleníku a po montáži základové konstrukce, kdy získáte přesné půdorysné rozměry skleníku. Zde uváděné rozměry skleníku jsou max. vnější rozměry skleníku a nemohou být použity pro vyměření a stavbu podezdívky.
Případně si vyžádejte předem potřebné podklady (HOT LINE tel. 323 672 805).

2) Pozor - u tohoto modelu skleníku je nutné přesný rozměr některých polykarbonátových tabulí svépomocí doformátovat z předpřipravených desek. V kartonu s polykarbonátem je přiložen přesný nářezový plán.

3) V případě používání přírodních hnojiv (koňský / kravský hnůj, slepičince, apod.), umělých hnojiv, pesticidů, herbicidů a jiných chemikálií může po delší nebo i kratší době docházet ke korozi ocelových dílů skleníku (základna, šrouby, apod.).
  

Rozměry a hmotnosti balení:

LANITPLAST DODO BIG 8x5 PC
Profily balík 30 x 187 x 21 cm 33 kg
Polykarbonát 8 mm  

 

LANITPLAST DODO BIG 8x7 PC
Profily balík 30 x 187 x 23 cm 40 kg
Polykarbonát 8 mm  

 

LANITPLAST DODO BIG 8x10 PC
Profily balík 30 x 187 x 25 cm 46 kg
Polykarbonát 8 mm  

 

LANITPLAST DODO BIG 8x12 PC
Profily balík 30 x 187 x 25 cm 51 kg
Polykarbonát 8 mm  Soubory, návody:
https://www.lanitgarden.cz/data/soubory/navody_na_montaz/CZ/LANITPLAST/DODO BIG/navod_na_montaz_a_udrzbu_LANITPLAST_DODO_BIG_8x12_CZ.pdf
https://www.lanitgarden.cz/data/soubory/navody_na_montaz/CZ/LANITPLAST/DODO BIG/narezovy_plan_na_PC_LANITPLAST_DODO_BIG_CZ.pdf
https://www.lanitgarden.cz/data/soubory/zaruky/smluvni_zaruka_komurkovy_polykarbonat.pdf
https://www.lanitgarden.cz/data/soubory/soubory_ostatni/varovani-pred-asijskymi-skleniky.pdf

Doplňkové parametry

Kategorie: SKLENÍKY S POLYKARBONÁTOVOU VÝPLNÍ
Kategorie: Ocelové skleníky
Hmotnost: kg
Barva: zelená
Stř. okna : 1x
Zastavěná plocha: 8,63m2
Šířka (vnější): 2,39m
Délka (vnější): 3,61m
Výška (vnější): 1,96m
Dveře: jednokřídlé na pantech
Šířka dveří: 0,76m
Výška dveří: 1,72m
Ukotvení prosklení: pozinkované ocelové přítlačné sponky
Materiál konstrukce: pozinkované ocelové profily síla 0,6 mm
Materiál prosklení: komůrkový polykarbonát 8 mm
Záruka na konstrukci:
Záruka na prosklení: smluvní - 10 let na nerozbitnost krupobitím
Výrobce: LANIT PLAST
Základna přibalena:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: