Scheppach HL 710 - vertikální štípač dřeva 7t (230 V)

Kód: 5905303901
Neohodnoceno
ZdarmaZdarma
Scheppach HL 710 - vertikální štípač dřeva 7t (230 V)
10 999 Kč 9 090 Kč bez DPH
konec července 2019

Štípač na dřevo Scheppach HL 710 je ideální volbou pro běžnou domácí přípravu palivového dříví. Díky nové konstrukci Scheppach je i tento základní štípač velmi výkonný a stabilní i při štípání velkých polen. Díky transportnímu madlu, kolům a přijatelné hmotnosti stroje se se štípačem snadno manipuluje...

Detailní informace

Detailní popis produktu

HL 710 - vertikální štípač dřeva 7t

• Štípač na dřevo Scheppach HL 710 je ideální volbou pro běžnou domácí přípravu palivového dříví. Díky nové konstrukci Scheppach je i tento základní štípač velmi výkonný a stabilní i při štípání velkých polen. Díky transportnímu madlu, kolům a přijatelné hmotnosti stroje se se štípačem snadno manipuluje. Velmi rychlý pohyb pístu tam i zpět významně krátí čas potřebný pro práci a promyšlené bezpečnostní prvky dokonale chrání obsluhu stroje. Stroj je vybaven posuvným štípacím stolem, který se dá nastavit do třech poloh a umožní tak snadno štípat polena o různých délkách. Promyšlená technologie Scheppach Vám vždy šetří čas i vaši kapsu. Základem je velmi vysoká rychlost zpětného pohybu pístu 20 cm/s.

SYstém VARIO

Štípač je vybaven systémem Vario, díky kterému si můžete přesně nastavit pracovní délku pístu podle délky polena 

Další prvky štípače

Dalším prvkem je nová generace čerpadel, které vyvinou stejný tlak při nižším nároku na výkon motoru. Díky těmto výhodám zvládnete za jednotku času mnohem více štípacích cyklů než u jiných strojů. Práce je tak nejen rychleji hotova, ale ušetříte i významné množství elektrické energie.

Příslušenství

 Ke stroji lze dokoupit přídavný rozšiřovací nebo čtyřramenný klín, které výborně poslouží na dělení silnějších nebo dlouhých polen.

Doplňkové parametry

Kategorie: VERTIKÁLNÍ ŠTÍPAČE
Záruka: 4 roky
Hmotnost: 105 kg
Délka polena: 56/81,5/107 cm
Objem olejové náplně: 5 l
Otáčky: 2800 ot/min
Průměr polena: 30 cm
Příkon: 2700 W
Rychlost štípání: 4 cm/s
Rychlost zpět: 20 cm/s
Štípací tlak: 7 t
Typ motoru: 230 V, 50 Hz
Výška stolu: 280/535/790 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: