Robomow RS 615 Pro - robotická sekačka

Kód: ACZ22BSBA-D619--MAM-336274473-
Neohodnoceno
Značka: ROBOMOW
54 990 Kč 45 446 Kč bez DPH
Skladem (10 ks)

Robomow RS 615 Pro Hledáte robotickou sekačku, která vám ušetří čas strávený sekáním a...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Robomow RS 615 Pro

Hledáte robotickou sekačku, která vám ušetří čas strávený sekáním a odvážením trávy, dosekáváním okrajů trávníku, peníze za energii i následné opravy, navíc chcete robustní stroj, který se v případě potřeby nezalekne přerostlé trávy ani spadlých větviček, šišek nebo tvrdých listů? Je vybaven moderními technologiemi ovládání? Pokud máte tyto požadavky, myslíme, že jste tu správně a čtěte dál.
 

Sekačka Robomow RS 615 Pro  je určena pro trávníky s plochou do 1600 m2, při ideálním tvaru zahrady( ,,fotbalové hřiště,,), bez překážek až 3000 m2. . 
 Robomow RS 615 sečení

Excelentní sečení Robomow


Robomow RS 615 Pro je robustní stroj vybavený moderní technologií se spoustou vychytávek zpříjemňujících provoz na zahradě. Robomow RS 615 Pro  je vybaven dvěma masivními,  ostrými žacími noži s nízkou hlučností poháněnými dvěma extra silnými elektromotory 2x 200W. Ohromující šíře sečení 56 cm zajišťuje rychlejší posekání trávy a tím více volného času na zahradě. Toto sečení nemá ve své třídě konkurenci.
 

Unikátní režim sekání okrajů a nože sekající vně jízdní dráhy kol zaručí perfektní zástřih okraje, který je pro Robomow typický.
 

Ovládání a nastavení Robomow nikdy nebylo jednodušší

Vyberte si, jak budete nastavovat svůj Robomow. Nastavení můžete provést třemi způsoby. Buď přímo na stroji díky ovládacímu panelu, nebo jednoduše stroj spárujete s aplikací ve Vašem smartphonu a nebo stroj registrujete v internetové aplikaci MyRobomow. Každá cesta má svoje pro a proti a tak si vyberete, co pro Vás bude nejjednodušší.

Jak budete svůj stroj ovládat? Zde máte také možnost výše uvedených možností, které se používají k nastavení a navíc je stroj vybaven chytrou hlasovou aktivací Alexa od Amazonu. Alexu si lze stáhnout do chytrého telefonu, nebo si pořídit malý reproduktor s mikrofonem a je to.

 

Instalace sekačky je velice jednoduchá a intuitivní. Pomocí přiloženého plastového pravítka s rozměry vzdáleností provedeme natažení obvodového drátu. Připevníme  nabíjecí stanici, nastavíme velikost sekané plochy, pracovní čas stroje. Můžeme začít sekat. Nebo instalaci svěříte svému prodejci.  Žádné nastavování  týdenního programu, dle zadaných parametrů si sekačka sama zvolí dny i hodiny pro perfektně posekaný trávník. Díky většímu záběru než mají konkurenční stroje je potřeba méně výjezdů za den, plocha je rychleji posekaná, menším počtem nabíjecích cyklů se šetří baterie (prodlužuje životnost).


Robomow je vrcholem techniky i v oblasti servisu. Pro urychlení oprav a snahou neobtěžovat svého majitele odvážením do servisu je Robomow®  konstruován tak, aby i laik zvládl některé i zásadní komponenty vyměnit doma. S novým dílem zákazník dostane i krátké instruktážní video s opravou. Toto řešení šetří další Váš čas, nervy i peníze. Není třeba čekat na opravu stroje servisem, po dodání dílu opravíte stroj za pár minut!!  Najdete jinou takovou sekačku?

Sekačky Robomow® jsou vhodné pro lidi trpící alergií, lidi s omezenou pohyblivostí i pro ty, kteří trpí alergií na odklízení posekané trávy.

Balení tohoto modelu neobsahuje obvodový drát+plastové kolíky. Množství instalačního materiálu se řeší přesně pro danou zahradu. Nestane se Vám tedy, že by Vám nějaký materiál zbytečně zbyl.

  

Instalační video pro Robomow modely RS

Obsah balení se může lišit dle zakoupeného modelu. Pro konkrétní obsah balení stroje se podívejte do záložky Technické parametry.

 

 Jak provést instalaci v úzkém průjezdu:  

V tomto videu je ukázáno jakými způsoby je možné nainstalovat drát v úzkém průjezdu. Při instalaci je nutné dodržet vzdálenosti a také mít řádně upravený/rovný trávník. Může se také stát, že signál z drátu bude částečeně rušen místními vlivy. V takovém případě je nutné vzdálenosti drátu upravit dle místních podmínek.

Doplňkové parametry

Kategorie: automatické sekačky
Váha kg: 20,2 kg
Výška sečení mm: 20-80 mm
Šířka sečení cm: 56 cm
Balení: Sekačka se základní stanicí, napájení s 20 m kabelem, návod k obsluze, 6 kovových kolíků pro připevnění stanice, bluetooth
Rozměry: 73.5 x 66 x 31cm
Uživatelské rozhraní: Podsvícený displej, možno nastavovat i ovládat chytrým telefonem, nebo z počítače
Hladina hluku dBa: Eco mode 66 dB, plný výkon měřeno 72 dB, garantováno 74 dB
Zabezpečení proti krádeži: Ano
Svahová dostupnost: 36% (20 stupňů)
Průměrná pracovní doba: Několikrát denně 55-70 min.
Doba nabíjení (min): 90-110 min.
Maximální plocha trávníku: 3000 m2
typ trávy: Vhodné pro všechny typy trávy
Systém sečení: 2x nárazuodolný nůž
Výměna nožů: Bez použití nářadí
Motory sečení: 2x200 W
Kolečka pohonu: Se vzorkem
Odolnost proti vodě: Odolné za všech podmínek počasí s UV ochrannou
Baterie: 4,5Ah/26V Lithium (LiFePO4)
Záruka: 2 roky stroj, baterie 1 rok, záruka se nevztahuje na opotřebitelné díly jako kolečka, kluzák, nože, ložiska
sekání okrajů: Unikátní režim sečení okrajů
Barva: Zelená
spotřeba energie: 22 kWh/měsíc
senzor deště: Ano
plovoucí sečení: Ano
modul GSM: Roboconnect
aplikace dálkového ovládání: V ceně
počet podzón: 4 podzóny, 2 oddělené zóny
základní stanice: Ano
Robomow App: Ano, komunikace pomocí BLE
Doporučená plocha trávníku: 1600 m2
Maximální délka obvodového drátu: 800 m
Hlasová aktivace: Alexa Amazon
Aplikace MyRobomow: Ano, komunikace pomocí RoboConnect
Bezpečnostní upozornění před startem: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: