HECHT 9036 - jednostupňová benzínová fréza

Kód: HECHTHECHT9036
Neohodnoceno
Značka: Hecht
ZdarmaZdarma
HECHT 9036 - jednostupňová benzínová fréza
4 990 Kč 4 124 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Jednostupňová benzínová fréza bez pojezdu.Výkon 3,5 HP. Záběr (Š) 36 cm, (V) 25 cm. Hmotnost 23 kg. 4-taktní OHV motor.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Parametry

Jmenovitý výkon podle SAE J1940 1,2 kW / 1,7 HP
Motor Hecht 4-taktní
Typ pohonu Spalovací benzínový motor
Výkon 3,5 HP
Hmotnost 23 kg
Nastavení komínu 190°
Pracovní záběr 36 x 25 cm

 

 

HECHT 9036 je výkonná jednostupňová sněhová fréza, poháněná vzduchem chlazeným, čtyřtaktním motorem o výkonu 3,5 HP a objemu 97 cm3. Ocelový šnek této frézy je osazen pryžovou lamelou, která bezpečně odklidí sníh až na samotný podklad z upravených ploch, jako je asfalt, beton, zámkové dlažby a podobně. Právě tato konstrukce šneku je velice šetrná k podkladu a nehrozí tak například poškrábání, či jiné poškození drahé dlažby. Maximální rychlost šneku dosahuje až 1450 otáček za minutu, takže fréza zvládne odhodit sníh až do vzdálenosti 8 metrů. Pracovní záběr frézy je 36 cm a snadno si poradí až s 25 cm silnou sněhovou pokrývkou. Směr i vzdálenost odhazovaného sněhu je možné řídit pomocí otočného komína v rozsahu 190°.

 

Fréza je bez motorového pojezdu, k manipulaci slouží kola na zadní straně šasi stroje a při odklízení sněhu je fréza částečně posouvána vpřed samotným šnekem. Při celkové hmotnosti stroje pouhých 23 kg je tak manipulace s frézou velice snadná.

 

Kompaktní rozměry v kombinaci s vysokým výkonem této frézy z ní činí velice obratného a rychlého pomocníka, který si poradí nejen se sněhem na úzkých chodnících a přístupových cestách, ale stejně snadno a rychle zvládne odházet i sníh před vjezdem do garáže.

 

Díky spalovacímu motoru nejste při práci omezováni žádnými přívodními kabely, použít frézu lze tedy i v místech, kde není dostupná elektrická energie. Jelikož je fréza určena k provozu v zimních měsících, je motor pro snadné startování vybaven primerem pro nástřik paliva a sytičem.

 

Protože madlo frézy je možné složit pouhým uvolněním křídlovýchmatic, frézu můžete snadno převážet v automobilu, nebo pohodlně uložit mimo sezónu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: