HECHT 746 R - motorový kultivátor

Kód: HECHTHECHT746R
9 hodnocení
Značka: Hecht
ZdarmaZdarma
HECHT 746 R - motorový kultivátor
5 990 Kč 4 950 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Motorový kultivátor se 4-taktním motorem o objemu 139 cm3, šířkou záběru 36/60 cm a 4 ks kultivačními noži o průměru 26 cm. Hmotnost 36 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Parametry

Jmenovitý výkon SAE J1940 2,5 kW / 3,4 HP
Maximální pracovní otáčky motoru 3000 ot/min
Maximální výkon motoru 3,7 kW / 5HP
Motor Hecht 4-taktní
Objem motoru 139 cm3
Typ pohonu Spalovací benzínový motor
Otáčky pracovního nástroje 91,3 ot/min
Bezolovnatý benzín min.okt.č. 90
Doporučený motorový olej HECHT 4T
Hmotnost 36 kg
Počet nožů 4 / 6
Počet rychlostí vpřed 1
Počet rychlostí vzad 0
Pracovní záběr 36 / 60 cm
Průměr nožů 26 cm

 

Výkonný motorový kultivátor do každé zahrady. Díky silnému motoru HECHT OHV o objemu 139 cm3 je vhodný pro všechny typy půdy a s pracovním záběrem 36/60 cm je praktickým pomocníkem i v hůře přístupných částech záhonů. Stroj je možno vybavit čtyřmi či šesti ocelovými kultivačními noži a velkým ochranným krytem proti odletujícímu materiálu. Přenos síly zajišťuje kvalitní převodovka.

Přední polohovatelné kolečko pro pojíždění zvyšuje komfort obsluhy a díky nastavitelné opěře je stroj stabilní i mimo provoz. Pomocí velkých řídítek s ergonomickými úchopy a praktickými ovládacími páčkami lze Hecht 746 R bezpečně a snadno ovládat i směrovat. Díky ocelové konstrukci má stroj dlouhou životnost a je odolným pomocníkem v každé zahradě.

Kultivátor, někdy také označován jako rotavátor ocení každý zahrádkář nebo pěstitel jelikož hodiny namáhavé práce s rýčem dovede přeměnit na minuty zábavy. Kultivátor využijete po celou sezónu - na jaře i po zbytek roku připravíte půdu podle toho, kdy se která plodina sází, na podzim pak do půdy můžete zapracovat kompost nebo hnojiva a připravit půdu na zimu.

Hmotnost kultivátoru činí 36 kg.

(Údaje o výkonech motorů jsou měřené při 3600 ot/min-1. Tohoto výkonu stroj při běžném použití nedosáhne. Pro přesné porovnání výkonu motoru použijte údaj o obsahu a typu motoru.)

Doplňkové parametry

Kategorie: BENZÍNOVÉ KULTIVÁTORY
Rozměry balení: 71 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: