HECHT 3025 - akumulátorová tlaková myčka

Kód: HECHTHECHT3025
62 hodnocení
Značka: Hecht
1 999 Kč 1 652 Kč bez DPH
Skladem (10 ks)

Samonasávací akumulátorová tlaková myčka, akumulátor 20 V / 2 Ah (není součástí). Max tlak 20 bar.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Akumulátorová tlaková myčka HECHT 3025 je skvělým pomocníkem při mytí automobilů, motocyklů, ale i při mytí teras, dlažby bazénů apod. Oproti běžným velkým myčkám má zásadní výhodu v jednoduchosti přípravy. Nemusíte složitě natahovat přívodní kabely, rozmotávat těžko ohebné tlakové hadice. Stačí jen nasadit akumulátor, připojit bežnou rychlospojku běžnou zahradní hadici a myčka je připravena. Myčka je samonasávací. Pokud tedy nemáte v dosahu vodovod s hadicí, na myčku jednoduše připojíte samonasávací hadici, jejíž druhý konec s košem vložíte do nádoby s čistou vodou. Myčka si bude sama vodu nasávat. Nasávací hadice je součástí dodávky myčky.

Velkou výhodou je, že pracujete s bezpečným akumulátorovým napětím 20 V, nemusíte tedy dávat pozor na vhodné umístění prodlužovacích kabelů a chránit je před kontaktem s vodou. Akumulátor ani nabíječka nejsou součástí dodávky myčky. Myčka je kompatibilní s akumulátory Accu programu 6020:

  • akumulátor 000620B
  • nabíječka 000620CH

Myčka je osazena nástavcem s několika typy trysek. Pootočením nástavce rychle vyberete nejvhodnější typ trysky podle aktuání potřeby.

Výkon myčky je možné přepínat ve dvou režimech :

  • nízký tlak 10 bar s průtokem 100 l/h
  • vysoký tlak 20 bar s prutokem 180 l/h

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Blog

Zobrazit více