dětské hřiště KARIBU LOTTI 89347

Kód: LG1825--MAM-369818660-
Neohodnoceno
Značka: KARIBU
ZdarmaZdarma
dětské hřiště KARIBU LOTTI 89347
15 992 Kč 13 217 Kč bez DPH
Na dotaz
Dětský domeček ze smrkového dřeva na 4 nohách, vnější rozměry š 107 x d 107 x v 291 cm se zelenou skluzavkou 250 cm a houpačkou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Německá kvalita od prémiového německého výrobce Karibu Holztechnik GmbH.

Upozornění - domek na obrázku může obsahovat příplatkové prvky, které nejsou obsahem základního balení (typicky podlaha nebo střešní krytina).

Dětská domeček, resp. hrací věž Lotti poskytuje dětem spoustu možnosti ke hrám. Nabízí vše k tomu, aby vaše děti mohly prožít veškeré své hrací fantazie. Stejně jako u všech našich hracích věží i u modelu Lotti používáme výhradně to nejlepší přírodní smrkové dřevo. Sloupky mají rozměr 68 x 68 mm, což zajišťuje vysokou stabilitu a dlouhou životnost. Naše dřevo pochází ze vzdáleného severu Evropy a je chemicky naprosto neošetřené. V důsledku toho je prosté všech známých problematických látek. Díky vysoké výšce plošiny vež Lotti bezkonkurenční panoramatický výhled na zahradu. Masivní sedlová střecha a desky parapetů jsou vyrobeny z 18 mm silných stabilních desek. Hrací věž je standardně vybavena robustním dřevěným žebříkem se 4 příčkami a pískovištěm pod věží. Hrací věž Lotti má samozřejmě certifikát TÜV-Nord ověřující bezpečnost výrobku (GS) podle DIN EN 71-1, DIN EN 71-3, DIN EN 71-8 a AfPS GS 2014. Všechny potřebné šrouby a hřebíky jsou obsahem základního balení (s výjimkou ukotvení k zemi). Naše hrací věž Lotti může být rozšířena a individualizována mnoha doplňky (viz další modely v naší nabídce).

Dodáváme jako stavebnici v rozloženém stavu.

 Příslušenství:

  • zelená skluzavka 250 cm
  • dvousedadlová houpačka včetně závěsů a dvou červených sedátek

Povrchová úprava:
Výrobek dodáváme v přírodním dřevu.

Přírodní dřevo - před montáží musí být všechny stavební díly ošetřeny hluboko působícím základním nátěrem a preventivním nátěrem proti zamodrání a plísni, a to z vnější i vnitřní strany dílců. Pro konečný nátěr použijte i ve vnitřním prostoru povětrnostně odolnou lazuru s dobrými fyzikálními vlastnostmi, která ochrání dřevo proti vlhkosti a slunečnímu záření. Lazura by měla být zároveň voděodpudivá, světlostálá a vlhkosti odolná. Dbejte na to, aby lazura měla dostatek barevného pigmentu, protože jinak by mohlo dojít k zešednutí dřeva. Nepoužívejte žádný lak! Nechte si podrobně poradit od odborného prodejce barev, co se týká ochrany přírodního jehličnatého dřeva a dodržujte pracovní postup výrobce nátěrové hmoty. Další nátěr provádějte po dokonalém zaschnutí a vyvětrání. Důkladnou ochranou dřeva ovlivníte zásadně životnost výrobku. Povrchovou ochranu je nutné pravidelně opakovat (podle pokynů výrobce nátěru) a výrobek tak udržovat v dobrém stavu.

Skladování před montáží:
Pozor, balík s materiálem není vodotěsný. Folie chrání dřevo pouze proti znečištění. Skladujte proto stavební sadu až do konečné montáže v suchu, ne přímo položenou na zemi, chráněnou proti vlivům počasí (vlhkost, slunce atd.). Neskladovat ve vytápěném prostoru! 

Rozměry balení:
balík 1 - 240 × 90 × 24 cm / 100 kg
balík 2 - 240 × 50 × 27 cm / 8,8 kg
balík 3 - 240 × 30 × 30 cm / 28 kg

Výrobek je určen výhradně pro soukromé (domácí) využití.

Video:
Soubory, návody:
https://www.lanitgarden.cz/data/soubory/navody_na_montaz/CZ/KARIBU/Prirozene_vlastnosti_dreva_CZ.pdf

Doplňkové parametry

Kategorie: DĚTSKÁ HŘIŠTĚ
Kategorie: Dětské dřevěné domky
Šířka (vnější): 1,07m
Délka (vnější): 1,07m
Zastavěná plocha: 3,7m2
Vnitřní plocha: m2
Šířka dveří: m
Výška dveří: m
Výška stěny: m
Výška (vnější): 2,91m
Dveře:
Síla stěny domku: mm
Síla střechy: mm
Střešní krytina (obsah dodávky):
Plocha střechy: m2
Sklon střechy: o
Podlaha přibalena:
Okna (materiál prosklení):
Zatížení střechy na sníh : kg/m2
Zavětrování:
Záruka:
Povrchová plocha k nátěru: m2
Výrobce: KARIBU
Hmotnost: 139kg
Dostupnost:
Barva: dřevo
Počet ALU-bitumen rolí na střechu 1x5 m: ks
Počet bitumen. rolí na střechu 0,5x5 m: ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: